Preloader Close

TIF Hakkında

TIF 2023

29 Kasım 2023’te İstanbul Raffles Hotel’de Turizm Yatırımcıları Derneği’nin öncülüğünde gerçekleşecek Turizm Yatırım Forumu (TIF2023), turizm sektörünün önemli bileşenlerini bir araya getiriyor.

Yakın coğrafyadaki en büyük yatırım etkinliği olan TIF2023, Türk turizm sektörünü globalde liderliğe taşıma vizyonuyla oluşturuldu. Bu vizyon çerçevesinde, yerli yatırımcılarımızın uluslararası pazarda yer almasını teşvik ederken yabancı yatırımcıları da Türkiye’ye çekme misyonunu bu yıl üçüncü kez üstlenmektedir.

TIF 2023, turizm yatırımının geleceğini şekillendirecek kritik başlıklar altında düzenleniyor: Turizm sektörüne yön vermek, sürdürülebilir destek sağlamak, finansal yapıyı kuvvetlendirmek, ihracat için destekler oluşturmak ve Türkiye’den global turizm zincir markalarını ortaya çıkarabilmek için geleceğe dönük atılacak adımlar.

Forum, katılımcılarla birlikte sektöre yeni ve yenilikçi yatırım modelleri geliştirmeyi de hedefliyor.

Turizme ve turizm yatırımlarına yönelik güçlü planların, büyük vizyonun ve gerçekçi stratejilerin buluşma noktası TIF2023’te sizleri de aramızda görmek üzere…

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli turizm yatırımcıları İstanbul’da bir araya geliyor

Kamu, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarıyla gerçekleştirdiğimiz ortak çalışmalarla ülke ekonomisine değer katan çok sayıda projede yer almaktadır.

Yatırım fırsatlarının önünü açmak ve ülkemize uluslararası yatırımcıyı çekmek üzere çok sayıda fuar ve organizasyon düzenlemekte ve katılım sağlamaktadır.

Dünyanın önde gelen markalarını İstanbul’da buluşturan Tourism Investments Forum’u düzenlemektedir ve dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri ve Doğu Akdeniz ve Avrasya Bölgesi’nin en büyük turizm buluşması olan EMİTT’in (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) kurucu kuruluşlarındandır.